Мека подлога со торба
   Мека подлога со торба
   Мека подлога со торба

   Мека подлога со торба

   Напиши рецензија (0)
   650 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Сосема безбедна, мека подлога за дома или двор. 

   Подлогата е обложена со материјал што не пропушта.

   Димензии на производот: 180x120 cm.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   28067
   49 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Мека подлога со торба

   16 други производи во иста категорија:

   Мека подлога со торба

   650 ден.
   со ДДВ