Мека подлога
   Мека подлога
   Мека подлога

   Мека подлога

   Напиши рецензија (0)
   1.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   За бесконечна забава и игра на под.

   Подлогата е обложена со материјал што не пропушта.

   Димензии на производот: 150x180 cm.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   28068
   50 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Мека подлога

   16 други производи во иста категорија:

   Мека подлога

   1.000 ден.
   со ДДВ