Трамбулина голема со скали
   Трамбулина голема со скали

   Трамбулина голема со скали

   Напиши рецензија (0)
   13.490 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Квалитетна детска трамбулина со заштитна мрежа, идеален реквизит за трошење на енергијата на децата преку забава.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Препорачано за дечиња од 3-6 години.

   • Вратичката се закопчува со патент.

   • Рамовите се изработени од нерѓосувачки челик.

   • Се склопува со патентирани Т склопки.

   • Квалитетна полипропиленска подлога за скокање.

   • Држачите на мрежата се обложени со мек материјал.

   • Димензии на трамбулината:

   • Максимална тежина до 150 kg.

   • Внатрешен дијаметар: 305 cm.

   • Висина на мрежата 180 см.

   • Тежина на трамбулината 44,5кг.

   31471
   109 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Трамбулина голема со скали

   16 други производи во иста категорија:

   Трамбулина голема со скали

   13.490 ден.
   со ДДВ