• -391 ден
  • Ново

SMART часовник

Модел T5 +

LCD 1,75 TP

Android 5.0

APP System IOS 9.0

Режим на полнење 2PIN

Капацитет на батеријата 280mah

800145
7 производи

Нема рецензии во овој момент.

други производи

16 други производи во истата категорија:
Производот е додаен за споредба.