Mi Smart Scale 2 White - паметна вага
   Mi Smart Scale 2 White - паметна вага
   Mi Smart Scale 2 White - паметна вага
   Mi Smart Scale 2 White - паметна вага
   Mi Smart Scale 2 White - паметна вага

   Mi Smart Scale 2 White - паметна вага

   Напиши рецензија (0)
   990 ден.
   1.390 ден.
   Заштеди 400 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Паметна вага

   Димензии: 280 x 280 x 22 mm

   Материјал: засилено стакло + инженерска пластика ABS

   Се поврзува со уреди кои користат Android 4.4+ / iOS 9.0+

   Поддржува Bluetooth 4.0+

   Максимална тежинска граница: 100-150кг

   Минимална тежинска граница: 50гр

   Напојување: 3 1,5V бр. 7 (ААА) батерии

   Гаранција: 6 месеци

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   NUN4056GL
   6 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Mi Smart Scale 2 White - паметна вага

   2 други производи во иста категорија:

   Mi Smart Scale 2 White - паметна вага

   990 ден.
   1.390 ден.
   Заштеди 400 ден.
   со ДДВ