Печка на дрва BLIST Жар нов - сив
   Печка на дрва BLIST Жар нов - сив

   Печка на дрва BLIST Жар нов - сив

   Напиши рецензија (0)
   20.590 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Гусена врата, плотна и постоље

   Моќност: 7-8KW

   Нето тежина: 64kg

   Димензии: 480х460х930mm

   Kвадратура на загревање: 35-40m2

   Бакелитна рачка

   Простор за складирање на дрва во долниот дел од печката

   Стакло на ложиште

   Двоен лим на страниците со воздушна комора за заштита на деца и предмети од горење на допир

   Димензија на издувна цевка: 120mm

   Примарна регулација на влезни гасови за подобро СОГОРУВАЊЕ

   Терцијална регулација на издувни гасови


   | БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА ДО ВАШАТА ЛОКАЦИЈА |

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   24082
   15 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Печка на дрва BLIST Жар нов - сив

   7 други производи во иста категорија:

   Печка на дрва BLIST Жар нов - сив

   20.590 ден.
   со ДДВ