Печка за централно греење на дрва BLIST B2 E
   Печка за централно греење на дрва BLIST B2 E

   Печка за централно греење на дрва BLIST B2 E

   Напиши рецензија (0)
   26.990 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Моќност: 12-14kW

   Нето тежина: 80kg

   Капацитет на котелот: 16l

   Димензии: 465x460x910mm

   Врата и плотна од челик

   Kвадратура на загревање:60-80m2

   Бакелитна рачка/Стакло на ложиште

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Челична врата и плотна од високо квалитетен челик

   Моќност: 12-14kW

   Нето тежина: 80kg

   Капацитет на котелот: 16l

   Димензии: 465x460x910mm

   Kвадратура на загревање:60-80m2

   Бакелитна рачка

   Простор за складирање на дрва во долниот дел од печката

   Стакло на ложиште

   Големо ложиште

   Димензија на издувна цевка: 120mm

   Примарна регулација на влезни гасови за подобро СОГОРУВАЊЕ

   Терцијална регулација на издувни гасови

   20454
   2 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Печка за централно греење на дрва BLIST B2 E

   Печка за централно греење на дрва BLIST B2 E

   26.990 ден.
   со ДДВ