• Ново
  Печка на дрва BLIST AMBASADOR LM R
  Печка на дрва BLIST AMBASADOR LM R

  Печка на дрва BLIST AMBASADOR LM R

  Напиши рецензија (0)
  22.990 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Моќност: 10-12 kW

  Пречник на димен отвор: 120 mm

  Димензија: 490 x 460 x 1160 mm

  Димензија на рерна: 320 x 280 x 280 mm

  Челична плотна и врата обложена со керамика

  Стаклена врата/Регулатор

  Простор за дрва

  Тежина: 102 kg

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
  11832
  1 производ

  Специфични референци

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Печка на дрва BLIST AMBASADOR LM R

  14 други производи во иста категорија:

  Печка на дрва BLIST AMBASADOR LM R

  22.990 ден.
  со ДДВ