Пегла за коса Камри ЦР 2314
   Пегла за коса Камри ЦР 2314
   Пегла за коса Камри ЦР 2314
   Пегла за коса Камри ЦР 2314
   Пегла за коса Камри ЦР 2314

   Пегла за коса Камри ЦР 2314

   Напиши рецензија (0)
   899 ден.
   1.299 ден.
   Заштеди 400 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Моќност: 40W

   Контрола на температура: 80-220C

   Керамичките плочи, обезбедуваат безбедно зацрвстување на косата

   Заоблени рабови што спречуваат изгореници

   Ергономски дизајн

   Ергономски дизајн

   Напојување: 220V-240V ~ 50Hz

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   23408
   9999 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Пегла за коса Камри ЦР 2314

   6 други производи во иста категорија:

   Пегла за коса Камри ЦР 2314

   899 ден.
   1.299 ден.
   Заштеди 400 ден.
   со ДДВ