Пегла за коса Адлер АД 2318
   Пегла за коса Адлер АД 2318
   Пегла за коса Адлер АД 2318
   Пегла за коса Адлер АД 2318
   Пегла за коса Адлер АД 2318
   Пегла за коса Адлер АД 2318

   Пегла за коса Адлер АД 2318

   Напиши рецензија (0)
   1.629 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Моќност: 35W

   Максимална моќност: 120W

   Керамичките плочи

   Брзо загревање (PTC)

   Регулирање на температурата: 150°C - 230°C

   Инфрацрвен зацврстувач за коса

   Инфрацрвената технологија, рамномерно ја дистрибуира топлината

   Заоблените рабови кои спречуваат изгореници

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   24011
   23 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Пегла за коса Адлер АД 2318

   5 други производи во иста категорија:

   Пегла за коса Адлер АД 2318

   1.629 ден.
   со ДДВ