Пегла за коса MESKO MS 2311
   Пегла за коса MESKO MS 2311
   Пегла за коса MESKO MS 2311

   Пегла за коса MESKO MS 2311

   Напиши рецензија (0)
   949 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Моќност: 32 W

   Прекинувач за вклучување/исклучување

   Керамички плочки

   Ширина на плочките 20mm

   Должина на плочките 90mm

   Брзо загревање (PTC)

   Комфорен држач и ергономски дизајн

   Индикаторска сијаличка

   Ротирачки кабел

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   23406
   23 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Пегла за коса MESKO MS 2311

   5 други производи во иста категорија:

   Пегла за коса MESKO MS 2311

   949 ден.
   со ДДВ