Пегла за коса GORENJE HS 110 BK
   Пегла за коса GORENJE HS 110 BK
   Пегла за коса GORENJE HS 110 BK
   Пегла за коса GORENJE HS 110 BK
   Пегла за коса GORENJE HS 110 BK

   Пегла за коса GORENJE HS 110 BK

   Напиши рецензија (0)
   2.190 ден.
   2.590 ден.
   Заштеди 400 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   LCD екран

   Kерамички плочки

   Куќиште: Пластично

   Приклучна моќ: 55 W

   Кабел кој ротира 360°

   Приклучна моќ(V): 110-240 V

   Должина на приклучен кабел: 1,8 m

   Дополнителна нега со јонизатор

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Дополнителна нега со јонизатор

   Moжност за закачување

   Кабел кој се ротира 360°

   Подвижни плочки

   Материјал на плочките: керамички плочки

   Должина на плочките: 110 mm

   Едноставно електронско управување

   Регулација на температурата: Дигитален

   1 ред син LCD екран

   Заклучување

   Боја: Црна

   Куќиште: Пластично

   Приклучна моќ: 55 W

   Приклучна моќ(V): 110-240 V

   Должина на приклучен кабел: 1,8 m

   Димензии (ШxВxД): 33,5 × 8,5 × 3,5 cm

   25705

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Пегла за коса GORENJE HS 110 BK

   5 други производи во иста категорија:

   Пегла за коса GORENJE HS 110 BK

   2.190 ден.
   2.590 ден.
   Заштеди 400 ден.
   со ДДВ