Пегла за коса SEVERIN HC 0614
   Пегла за коса SEVERIN HC 0614

   Пегла за коса SEVERIN HC 0614

   Напиши рецензија (0)
   1.159 ден.
   1.419 ден.
   Заштеди 260 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   On/Off switch со две поставки до температура 180 ?C

   Керамички плочки обложени за дополнителна топлина

   Димензии на плочките: 25x90mm

   Пилот светлината

   Брзо загревање на плочките

   Специјални брава за патување и простор за заштеда на простор

   Јамка за закачување

   Боја: црна/виолетова

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   4324
   5 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Пегла за коса SEVERIN HC 0614

   6 други производи во иста категорија:

   Пегла за коса SEVERIN HC 0614

   1.159 ден.
   1.419 ден.
   Заштеди 260 ден.
   со ДДВ