Апарат за печење леб · BM1600WG Gorenje
   Апарат за печење леб · BM1600WG Gorenje
   Апарат за печење леб · BM1600WG Gorenje
   Апарат за печење леб · BM1600WG Gorenje
   Апарат за печење леб · BM1600WG Gorenje
   Апарат за печење леб · BM1600WG Gorenje
   Апарат за печење леб · BM1600WG Gorenje

   Апарат за печење леб · BM1600WG Gorenje

   Напиши рецензија (0)
   6.790 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Моќност на грејачот: 850 W

   Број на oднапред дефинирани програми: 16

   Програма за леб без глутен, Програма за џем, Програма за јогурт

   Гаранција: 2 години

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Ефикасност

   Број на oднапред дефинирани програми: 16

   Големина на лебот: 3

   Управување

   Дисплеј:ЛЦД дисплеј

   Одложен старт:15

   Индикатор за работење: Син индикатор

   Карактеристики

   Избор на големина на лебот:1125 g

   Избор на големина на леб - макс.:1600 g

   Контролно стакло:Да

   Осветлена внатрешност:Не

   Звучен сигнал: Да, нема можност за исклучување

   Одржување на топлина на веќе приготвено јадење (StayWarm):Да

   Продолжено печење и по прекин на електрична енергија:Да

   CrustChoice:Да

   Опрема

   Дводелен сад за печење:Не

   Садови за готвење:Нелеплива облога

   Број на садови за печење леб:1

   Број на спатули:2

   Материјал на спатула:Нелеплив слој

   Сигурност

   Автоматско исклучување:Да

   Додатоци:Дополнителна опрема

   Сад за мерење: Вклучени додатоци

   Лажичка за дозирање:Ногарки за стабилност

   Гумени ногарки за стабилност:Технички податоци

   Моќност на грејачот:850 W

   Должина на приклучен кабел:1100 mm

   Ширина:410 mm

   Висина:307 mm

   Длабочина:268 mm

   Ширина на спакуван производ:413 mm

   Висина на спакуван производ:310 mm

   Длабочина на спакуван производ: 271 mm

   Нето тежина на апаратот: 7.2 kg

   Бруто тежина на апаратот: 7.7 kg

   Код:565724

   EAN Код:3838942136078

   BM1600WG
   5 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Апарат за печење леб · BM1600WG Gorenje

   3 други производи во иста категорија:

   Апарат за печење леб · BM1600WG Gorenje

   6.790 ден.
   со ДДВ