Апарат за печење леб · BM910WII Gorenje
   Апарат за печење леб · BM910WII Gorenje
   Апарат за печење леб · BM910WII Gorenje
   Апарат за печење леб · BM910WII Gorenje
   Апарат за печење леб · BM910WII Gorenje
   Апарат за печење леб · BM910WII Gorenje
   Апарат за печење леб · BM910WII Gorenje
   Апарат за печење леб · BM910WII Gorenje

   Апарат за печење леб · BM910WII Gorenje

   Напиши рецензија (0)
   5.149 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Моќност на грејачот: 550 W

   Број на oднапред дефинирани програми: 15

   Програма за леб без глутен, Програма за џем, Програма за јогурт

   Гаранција: 2 години

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Ефикасност

   Број на oднапред дефинирани програми: 15

   Големина на лебот: 2

   Управување

   On/off копче: Со копче

   Одложен старт:13

   Индикатор за работење:Бела

   Програми

   Автоматска подготовка на тесто:Да

   Брза програма:Да

   Програма за џем:Да

   Програма за јогурт:Да

   Автоматско дозирање на семиња за врвен вкус:Не

   Програма за леб без глутен:Да

   Програма за растење на тестото:Да

   Карактеристики

   Избор на големина на лебот:750 g

   Избор на големина на леб - макс.:900 g

   Контролно стакло:Да

   Осветлена внатрешност:Не

   Звучен сигнал:Да, нема можност за исклучување

   Одржување на топлина на веќе приготвено јадење (StayWarm):Да

   Продолжено печење и по прекин на електрична енергија:Да

   CrustChoice:Да

   Опрема

   Дводелен сад за печење:Не

   Садови за готвење:Нелеплива облога

   Број на садови за печење леб:1

   Број на спатули:1

   Материјал на спатула:Нелеплив слој

   Сигурност

   Автоматско исклучување:Да

   Додатоци

   Дополнителна опрема:Сад за мерење

   Вклучени додатоци

   Лажичка за дозирање

   Ногарки за стабилност

   Гумена подлога на садот за поголема стабилност

   Технички податоци

   Моќност на грејачот: 550 W

   Должина на приклучен кабел: 750 mm

   Ширина: 218 mm

   Висина:297 mm

   Длабочина:292 mm

   Ширина на спакуван производ: 258 mm

   Висина на спакуван производ: 342 mm

   Длабочина на спакуван производ: 340 mm

   Нето тежина на апаратот: 3.5 kg

   Бруто тежина на апаратот: 4.9 kg

   Код: 673846

   EAN Код3838782069758

   BM910WII
   5 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Апарат за печење леб · BM910WII Gorenje

   3 други производи во иста категорија:

   Апарат за печење леб · BM910WII Gorenje

   5.149 ден.
   со ДДВ