Апарат за печење леб · BM1210BK Gorenje
   Апарат за печење леб · BM1210BK Gorenje
   Апарат за печење леб · BM1210BK Gorenje
   Апарат за печење леб · BM1210BK Gorenje
   Апарат за печење леб · BM1210BK Gorenje
   Апарат за печење леб · BM1210BK Gorenje

   Апарат за печење леб · BM1210BK Gorenje

   Напиши рецензија (0)
   6.290 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Моќност на грејачот: 800 W

   Број на oднапред дефинирани програми: 12

   Програма за леб без глутен, Програма за џем

   Гаранција: 2 години

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Основни информации

   Тип на апарат:Апарат за печење леб

   Материјал на куќиште:Пластика + метал

   Ефикасност

   Број на oднапред дефинирани програми:12

   Големина на лебот:2

   Управување

   Дисплеј:ЛЦД дисплеј

   On/off копче: Со копче

   Одложен старт:13

   Програми

   Автоматска подготовка на тесто:Да

   Брза програма:Да

   Програма за џем:Да

   Автоматско дозирање на семиња за врвен вкус:Не

   Програма за леб без глутен:Да

   Програма за растење на тестото:Да

   Карактеристики

   Избор на големина на лебот:900 g

   Избор на големина на леб - макс.:1200 g

   Контролно стакло:Да

   Осветлена внатрешност:Не

   Звучен сигнал:Да, нема можност за исклучување

   Одржување на топлина на веќе приготвено јадење (StayWarm):Да

   Продолжено печење и по прекин на електрична енергија:Да

   CrustChoice:Да

   Опрема

   Дводелен сад за печење: Не

   Садови за готвење: Нелеплива облога

   Број на садови за печење леб: 1

   Број на спатули: 2

   Материјал на спатула:Нелеплив слој

   Сигурност

   Автоматско исклучување:Да

   Додатоци

   Дополнителна опрема

   Сад за мерење

   Вклучени додатоци

   Книга со рецепти

   Лажичка за дозирање

   Ногарки за стабилност

   Гумена подлога на садот за поголема стабилност

   Технички податоци

   Моќност на грејачот:800 W

   Должина на приклучен кабел:1200 mm

   Ширина:262 mm

   Висина:278 mm

   Длабочина:425 mm

   Ширина на спакуван производ:305 mm

   Висина на спакуван производ:340 mm

   Длабочина на спакуван производ:475 mm

   Нето тежина на апаратот:6.101 kg

   Бруто тежина на апаратот:8.1 kg

   Код:734331

   EAN Код:3838782326622

   BM1210BK
   4 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Апарат за печење леб · BM1210BK Gorenje

   3 други производи во иста категорија:

   Апарат за печење леб · BM1210BK Gorenje

   6.290 ден.
   со ДДВ