• -490 ден

Premium Bamboo Перница има лесна текстура која ја одржува свежината. Ја апсорбира влагата и на тој начин го елиминира потењето и мирисот. Му помага на телото да дише, бидејќи одлично го пренесува воздухот.

✅ Димензија на перница : 50 x 70 cm. 

✅ Навлака : 210 TC Bamboo-Cotton Сатен

✅ Тежина : 1000 gr

bamboopernica
10 производи

Нема рецензии во овој момент.

други производи

16 други производи во истата категорија:
Производот е додаен за споредба.