Basic Памучна перница
   Basic Памучна перница

   Basic Памучна перница

   Напиши рецензија (0)
   1.390 ден.
   1.790 ден.
   Заштеди 400 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Premium Прочистена 100% памучна перница се препорачува за лица од тинеџерска возраст. Производот не предизвкува иритации и алергии на лицето. Супер мека и многу лесна за одржување.

   Навлака: Прочистен памук

   Полнеж: Прочистен памук

   Димензија: 50*70 cm

   Не е третирана со хемикалиии

   Навлаката се пере на 30 oC

   Внатрешната навлака нема патент

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Premium Прочистена 100% памучна перница се препорачува за лица од тинеџерска возраст. Производот не предизвкува иритации и алергии на лицето. Супер мека и многу лесна за одржување.

   Навлака: Прочистен памук

   Полнеж: Прочистен памук

   Димензија: 50*70 cm

   Не е третирана со хемикалиии

   Навлаката се пере на 30 oC

   Внатрешната навлака нема патент

   Basic Памучна перница
   20 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Basic Памучна перница

   8 други производи во иста категорија:

   Basic Памучна перница

   1.390 ден.
   1.790 ден.
   Заштеди 400 ден.
   со ДДВ