Basic Волнена перница
   Basic Волнена перница

   Basic Волнена перница

   Напиши рецензија (0)
   1.490 ден.
   1.990 ден.
   Заштеди 500 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   100% Волнен полнеж

   100% Природен производ

   Димензии 50*70

   Премиум квалитет и изглед

   OekoTex сертификат

   Се пере на 30 степени во машина за перење

   Сушењето во машина не е препорачливо.

   Пеглање не е препорачливо.

   Хемиско чистење не е препорачливо.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Волната е природен материјал кој овозможува циркулација на воздухот, ја апсорбира влагата и ја балансира температурата.

   Полнежот од 100% мерино волна не губи волумен и не колабира.

   Подеднакво се шири во вашата перница.

   Навлаката за перница е со патент и лесно се мие.

   Basic Волнена перница
   20 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Basic Волнена перница

   8 други производи во иста категорија:

   Basic Волнена перница

   1.490 ден.
   1.990 ден.
   Заштеди 500 ден.
   со ДДВ