Перниче ергономско со мемори пена - срце бело
   Перниче ергономско со мемори пена - срце бело
   Перниче ергономско со мемори пена - срце бело

   Перниче ергономско со мемори пена - срце бело

   Напиши рецензија (0)
   690 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Eргономско перниче за правилно оформување на главата на бебињата во облик на срце.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Специдфикација:

   Со мемори пена.

   Навлака од многу мек и нежен материјал кој не поти.

   Димезии: 28x28x3cm

   55967
   9999 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Перниче ергономско со мемори пена - срце бело

   3 други производи во иста категорија:

   Перниче ергономско со мемори пена - срце бело

   690 ден.
   со ДДВ