Перница микрофибер
   Перница микрофибер
   Перница микрофибер

   Перница микрофибер

   Напиши рецензија (0)
   960 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Причината зошто овие производи од микрофибер се најбарани за бебињата е тоа што дорбо ја одржуваат топлината.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Причината зошто овие производи од микрофибер се најбарани за бебињата е тоа што дорбо ја одржуваат топлината.Не содржи влага и мирис и има канали за климатизација и вентилација.

   Спецификација:

   Димензии на производот: 39x30x10cm.

   Димензии на пакувањето: 41x32x10cm.

   900052
   20 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Перница микрофибер

   3 други производи во иста категорија:

   Перница микрофибер

   960 ден.
   со ДДВ