Перниче за бебе
   Перниче за бебе
   Перниче за бебе
   Перниче за бебе
   Перниче за бебе
   Перниче за бебе

   Перниче за бебе

   Напиши рецензија (0)
   730 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Специјалната структура на сунѓерот и дебелината е погодна за вратчето на бебето,овозможувајќи му удобно спиење и мирен сон.

   Спецификација:

   Димензии на производот: 40x25x4cm.

   Димензии на пакувањето: 43x27x6cm.

   900200
   9999 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Перниче за бебе

   3 други производи во иста категорија:

   Перниче за бебе

   730 ден.
   со ДДВ