Iskra M0L 3ET 150 Батериска пила за гранки
   Iskra M0L 3ET 150 Батериска пила за гранки
   Iskra M0L 3ET 150 Батериска пила за гранки

   Iskra M0L 3ET 150 Батериска пила за гранки

   Напиши рецензија (0)
   8.999 ден.
   9.999 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   • Напон: 18V

   • Моќност: Li-ion батерија (1.3Ah)

   • 24 месеци гаранција

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   • Напон: 18V

   • Моќност: Li-ion батерија (1.3Ah)

   • Брзина на ланец: 2,8 m / s

   • Должина на мечот: 150 мм

   • Должина на шипката: 1000 мм

   • Димензии на пакувањето (во мм): 930 (L) x 150 (W) x 190 

   • Нето тежина: 3 кг

   • Бруто тежина: 3,375 кг

   • 24 месеци гаранција

   3830042560524
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Iskra M0L 3ET 150 Батериска пила за гранки

   Iskra M0L 3ET 150 Батериска пила за гранки

   8.999 ден.
   9.999 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ