• Распродажба!
  • -1 400 ден

Плакар кој додава елеганција во Вашиот дом, благодарение на неговата повеќенаменска употреба и модерниот изглед.

Плакарот е изработен од 1-ва класа 18мм иверица според стандардите на ЕУ и со TSE, EN, ISO 9001 и FSC сертификати. Не содржи канцерогени материи во рамките на Е1 стандардите.

Рабовите на иверицата се кантирани со ПВЦ трака од 1-ва класа, отпорна на деформации. 

Димензии:

Висина: 177.5 cm

Ширина: 48.5 cm

Длабочина: 32 cm

Растојание помеѓу полици: 19 cm


Производот се испорачува спакуван во кутија и е од типот „склопи сам“. Монтажата е едноставна, а во кутијата е вклучено упатство и се' што ви е потребно за составување.

ЛУКАС - MK12-51-01

Нема рецензии во овој момент.

други производи

12 други производи во истата категорија:
Производот е додаен за споредба.