• Распродажба!
  • -1 960 ден

Модерен и квалитетен италијански дизајн изработен од висококвалитетна оплеменета иверка и оков.

Димензии:  120x80x35 со ногарки | 100х80х35 без ногарки.

Боја: Атлантик + антрацит
Дебелина на иверка: 16mm
Вратничка која се отвора.
Метални ногарки, црни.

Напомена: Доколку производот не е на залиха, се изработува во рок од 10 работни дена.

Производот доаѓа спакуван во кутија и е од типот „склопи сам“. Монтажата е едноставна, а во кутијата е вклучено упатство и се' што ви е потребно за составување.

monterej
999 производи

Нема рецензии во овој момент.

други производи

12 други производи во истата категорија:
Производот е додаен за споредба.