• Ново
  VIVAX HOME вградна керамичка плотна BH-04TVC
  VIVAX HOME вградна керамичка плотна BH-04TVC

  VIVAX HOME вградна керамичка плотна BH-04TVC

  Напиши рецензија (0)
  9.590 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  VIVAX HOME BH-02TVC вградна керамичка плотна

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  4 места за готвење

  Тежина 10 Kg

  Тип на користење : Дигитално

  Ширина 59 cm

  Должина 52 cm

  моќност: 2000W

  Број на нивоа на моќност: 9

  Автоматско безбедносно исклучување

  Модул за пауза

  Индикатор за преостанатата топлина на плочата за време на ладењето

  Заштита за деца

  Гаранција (месеци)  36

  0001255251
  10 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  VIVAX HOME вградна керамичка плотна BH-04TVC

  16 други производи во иста категорија:

  VIVAX HOME вградна керамичка плотна BH-04TVC

  9.590 ден.
  со ДДВ