Gianna – Подна ламба со една сијалица Globo
   Gianna – Подна ламба со една сијалица Globo
   Gianna – Подна ламба со една сијалица Globo
   Gianna – Подна ламба со една сијалица Globo

   Gianna – Подна ламба со една сијалица Globo

   Напиши рецензија (0)
   4.990 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Gianna – Подна ламба со една сијалица Globo

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Тип на грло: E14

   Број на сијалици: 1

   Димензии: ш:477 в:1400 /мм

   Материјал: Метал

   Јачина: Max 1 x 25w

   Боја: Никел

   Напон: 220-240V

   Гаранција: 5 години

   24099SC
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Gianna – Подна ламба со една сијалица Globo

   16 други производи во иста категорија:

   Gianna – Подна ламба со една сијалица Globo

   4.990 ден.
   со ДДВ