Martha – Подна ламба за 3 сијалици Globo
   Martha – Подна ламба за 3 сијалици Globo
   Martha – Подна ламба за 3 сијалици Globo
   Martha – Подна ламба за 3 сијалици Globo

   Martha – Подна ламба за 3 сијалици Globo

   Напиши рецензија (0)
   5.390 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Martha – Подна ламба за 3 сијалици  Globo

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Тип на грло: E27

   Број на позиции за сијалици: 3

   Димензии: ш:250 в:1400 /мм

   Материјал: Метал

   Јачина: Max 3 x 40w

   Боја: Црна

   Напон: 220-240V

   Гаранција: 5 години

   Производот не се испорачува со сијалици.

   54008-3S
   8 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Martha – Подна ламба за 3 сијалици Globo

   16 други производи во иста категорија:

   Martha – Подна ламба за 3 сијалици Globo

   5.390 ден.
   со ДДВ