Egon – Подна ламба со 1 сијалица Globo
   Egon – Подна ламба со 1 сијалица Globo
   Egon – Подна ламба со 1 сијалица Globo

   Egon – Подна ламба со 1 сијалица Globo

   Напиши рецензија (0)
   9.390 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Egon – Подна ламба со 1 сијалица Globo

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Тип на грло: E27

   Број на сијалици: 1

   Димензии: ш:800  в:1600 /мм (Висината се регулира)

   Материјал: Метал

   Јачина: Max 1 x 40w

   Боја: Црна

   Напон: 220-240V

   Гаранција: 5 години

   54650-1SB
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Egon – Подна ламба со 1 сијалица Globo

   16 други производи во иста категорија:

   Egon – Подна ламба со 1 сијалица Globo

   9.390 ден.
   со ДДВ