Tara – Подна ламба 1xE27
   Tara – Подна ламба 1xE27
   Tara – Подна ламба 1xE27

   Tara – Подна ламба 1xE27

   Напиши рецензија (0)
   6.690 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Tara – Подна ламба 1xE27

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Тип на грло: E27

   Број на сијалици: 1

   Димензии: ш:600 в:1700

   Материјал: Метал, Дрво

   Јачина: Max 40w

   Боја: Црна

   Напон: 220-240V

   OL19113F
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Tara – Подна ламба 1xE27

   16 други производи во иста категорија:

   Tara – Подна ламба 1xE27

   6.690 ден.
   со ДДВ