RONDO – Подна ламба 36W, 3000K
   RONDO – Подна ламба 36W, 3000K
   RONDO – Подна ламба 36W, 3000K

   RONDO – Подна ламба 36W, 3000K

   Напиши рецензија (0)
   12.500 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Rosy – Подна ламба 1xE27

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Тип на грло: LED

   Боја на светлина: 3000K

   Димензии: ш:470 в: 1150 mm

   Материјал: Метал

   Јачина: 36W 3000K

   Боја: Црна

   Напон: 220-240V

   422610532
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   RONDO – Подна ламба 36W, 3000K

   16 други производи во иста категорија:

   RONDO – Подна ламба 36W, 3000K

   12.500 ден.
   со ДДВ