Rocket – Подна ламба 4xE27
   Rocket – Подна ламба 4xE27
   Rocket – Подна ламба 4xE27

   Rocket – Подна ламба 4xE27

   Напиши рецензија (0)
   12.990 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Rocket – Подна ламба 4xE27

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Тип на грло: E27

   Број на сијалици: 4

   Димензии: ш:300 в:2250

   Материјал: Метал + ПВЦ

   Јачина: Max 4x60w

   Боја: Бела

   Напон: 220-240V

   77-1150
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Rocket – Подна ламба 4xE27

   16 други производи во иста категорија:

   Rocket – Подна ламба 4xE27

   12.990 ден.
   со ДДВ