Pure – Подна ламба, златна, 1хЕ14
   Pure – Подна ламба, златна, 1хЕ14
   Pure – Подна ламба, златна, 1хЕ14

   Pure – Подна ламба, златна, 1хЕ14

   Напиши рецензија (0)
   6.700 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Pure – Подна ламба, златна, 1хЕ14

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Тип на грло: Е14

   Број на сијалици: 1

   Димензии: ш:250 в:1500

   Материјал: Алуминиум, Стакло

   Јачина: Max 1 x 28w

   Боја: златна

   Напон: 220-240V

   402000108
   5 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Pure – Подна ламба, златна, 1хЕ14

   16 други производи во иста категорија:

   Pure – Подна ламба, златна, 1хЕ14

   6.700 ден.
   со ДДВ