Paco – Подна ламба со 1 сијалицa
   Paco – Подна ламба со 1 сијалицa
   Paco – Подна ламба со 1 сијалицa

   Paco – Подна ламба со 1 сијалицa

   Напиши рецензија (0)
   9.190 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Paco – Подна ламба со 1 сијалицa

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Тип на грло: E27

   Број на сијалици: 1

   Димензии: ш:620 в:1600/мм

   Материјал: Метал, Текстил

   Јачина: Max 1 x 60w

   Боја: Сива

   Напон: 220-240V

   15185S1
   3 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Paco – Подна ламба со 1 сијалицa

   16 други производи во иста категорија:

   Paco – Подна ламба со 1 сијалицa

   9.190 ден.
   со ДДВ