Netty – Подна ламба со 1 сијалица
   Netty – Подна ламба со 1 сијалица
   Netty – Подна ламба со 1 сијалица

   Netty – Подна ламба со 1 сијалица

   Напиши рецензија (0)
   7.290 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Netty – Подна ламба со 1 сијалица

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Тип на грло: E27

   Број на сијалици: 1

   Димензии: ш:600  в:1600 / мм

   Материјал: Метал , Дрво

   Јачина: Мах. 1 x 40w

   Боја: Црна, Дрво

   Напон: 220-240V

   54306S
   5 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Netty – Подна ламба со 1 сијалица

   16 други производи во иста категорија:

   Netty – Подна ламба со 1 сијалица

   7.290 ден.
   со ДДВ