MARLEY – Подна ламба 1xGU10
   MARLEY – Подна ламба 1xGU10
   MARLEY – Подна ламба 1xGU10

   MARLEY – Подна ламба 1xGU10

   Напиши рецензија (0)
   5.900 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   MARLEY – Подна ламба 1xGU10

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Тип на грло: GU10

   Број на сијалици: 1

   Димензии: ш:230 в:1510

   Материјал: Метал

   Јачина: Max 10w

   Боја: Црна, златна

   Напон: 220-240V

   412400108
   5 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   MARLEY – Подна ламба 1xGU10

   16 други производи во иста категорија:

   MARLEY – Подна ламба 1xGU10

   5.900 ден.
   со ДДВ