Lucia – Подна ламба со 6xG9
   Lucia – Подна ламба со 6xG9
   Lucia – Подна ламба со 6xG9

   Lucia – Подна ламба со 6xG9

   Напиши рецензија (0)
   7.990 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Lucia – Подна ламба со 6xG9

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Тип на грло: G4

   Број на сијалици: 6

   Димензии: ш:300 в:1700

   Материјал: Метал

   Јачина: Max 6x5w

   Боја: Црна

   Напон: 220-240V

   OL201058F
   5 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Lucia – Подна ламба со 6xG9

   16 други производи во иста категорија:

   Lucia – Подна ламба со 6xG9

   7.990 ден.
   со ДДВ