LIЕGE – Подна ламба 1xE27
   LIЕGE – Подна ламба 1xE27
   LIЕGE – Подна ламба 1xE27

   LIЕGE – Подна ламба 1xE27

   Напиши рецензија (0)
   19.900 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   LIЕGE – Подна ламба 1xE27

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Тип на грло: E27

   Број на сијалици: 1

   Димензии: ш:800 в:1600

   Материјал: Метал

   Јачина: Max 28w

   Боја: Црна

   Напон: 220-240V

   407800132
   5 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   LIЕGE – Подна ламба 1xE27

   16 други производи во иста категорија:

   LIЕGE – Подна ламба 1xE27

   19.900 ден.
   со ДДВ