Lenn – Подна ламба 1xE27
   Lenn – Подна ламба 1xE27
   Lenn – Подна ламба 1xE27
   Lenn – Подна ламба 1xE27

   Lenn – Подна ламба 1xE27

   Напиши рецензија (0)
   12.770 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Lenn – Подна ламба 1xE27

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Тип на грло: E27

   Број на сијалици:1

   Димензии: D:690, H:1790 /мм

   Материјал: Метал

   Јачина: Сијалица до 40w

   Боја: Црна, Златна

   Напон: 220-240V

   58305
   3 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Lenn – Подна ламба 1xE27

   16 други производи во иста категорија:

   Lenn – Подна ламба 1xE27

   12.770 ден.
   со ДДВ