Laura- црна подна Ламба 2xE27
   Laura- црна подна Ламба 2xE27
   Laura- црна подна Ламба 2xE27
   Laura- црна подна Ламба 2xE27

   Laura- црна подна Ламба 2xE27

   Напиши рецензија (0)
   2.500 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Laura- црна подна Ламба 2xE27

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Тип на грло: E27

   Број на сијалици: 2

   Димензии: ш:280 в:1780

   Материјал: Метал, Пластика

   Јачина: Max 40w

   Боја: Црна

   Напон: 220-240V

   950050
   3 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Laura- црна подна Ламба 2xE27

   16 други производи во иста категорија:

   Laura- црна подна Ламба 2xE27

   2.500 ден.
   со ДДВ