Lance – Хром подна ламба со 3 сијалици
   Lance – Хром подна ламба со 3 сијалици

   Lance – Хром подна ламба со 3 сијалици

   Напиши рецензија (0)
   9.570 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Lance – Хром подна ламба со 3 сијалици

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Тип на грло: E14

   Број на сијалици: 3

   Димензии: ш:600 в:1560

   Материјал: Метал + Стакло

   Јачина: Max 25w

   Боја: Хром

   Напон: 220-240V

   403400354
   5 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Lance – Хром подна ламба со 3 сијалици

   16 други производи во иста категорија:

   Lance – Хром подна ламба со 3 сијалици

   9.570 ден.
   со ДДВ