Kuna – Подна ламба 3xE27
   Kuna – Подна ламба 3xE27
   Kuna – Подна ламба 3xE27

   Kuna – Подна ламба 3xE27

   Напиши рецензија (0)
   9.990 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Kuna – Подна ламба 3xE27

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Тип на грло: E27

   Број на сијалици: 3

   Димензии: ш:1200 в:2000

   Материјал: Метал

   Јачина: Max 3x40w

   Боја: Црна

   Напон: 220-240V

   OL19223
   5 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Kuna – Подна ламба 3xE27

   16 други производи во иста категорија:

   Kuna – Подна ламба 3xE27

   9.990 ден.
   со ДДВ