Katunga – Подна ламба со 1xE27
   Katunga – Подна ламба со 1xE27
   Katunga – Подна ламба со 1xE27

   Katunga – Подна ламба со 1xE27

   Напиши рецензија (0)
   8.390 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Katunga – Подна ламба со 1xE27

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Тип на грло: E27

   Број на сијалици:1

   Димензии: ш:650 в:1660 /мм

   Материјал: Метал

   Јачина: Max 1x40w

   Боја: Метал, Пердуви

   Напон: 220-240V

   15058S
   5 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Katunga – Подна ламба со 1xE27

   16 други производи во иста категорија:

   Katunga – Подна ламба со 1xE27

   8.390 ден.
   со ДДВ