Katunga – Подна ламба со 1xE27
   Katunga – Подна ламба со 1xE27
   Katunga – Подна ламба со 1xE27

   Katunga – Подна ламба со 1xE27

   Напиши рецензија (0)
   7.550 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Katunga – Подна ламба со 1xE27

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Тип на грло: E27

   Број на сијалици:1

   Димензии: ш:960 в:1960 /мм

   Материјал: Метал

   Јачина: Max 1x40w

   Боја: Метал

   Напон: 220-240V

   15057S
   5 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Katunga – Подна ламба со 1xE27

   16 други производи во иста категорија:

   Katunga – Подна ламба со 1xE27

   7.550 ден.
   со ДДВ