Gent – Подна ламба со една сијалица
   Gent – Подна ламба со една сијалица
   Gent – Подна ламба со една сијалица

   Gent – Подна ламба со една сијалица

   Напиши рецензија (0)
   14.990 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Gent – Подна ламба со една сијалица

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Тип на грло: Е27

   Броја на сијалици: 1

   Димензии: ш:800 в:1500

   Материјал: Вистинско Дрво, Метал, Текстил

   Јачина: Max 1 x 40w

   Боја: Црна, Златна

   Напон: 220-240V

   407400179
   5 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Gent – Подна ламба со една сијалица

   16 други производи во иста категорија:

   Gent – Подна ламба со една сијалица

   14.990 ден.
   со ДДВ