Cora – Подна ламба со 2xE27
   Cora – Подна ламба со 2xE27

   Cora – Подна ламба со 2xE27

   Напиши рецензија (0)
   5.690 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Cora – Подна ламба со 2xE27

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Тип на грло: E27

   Број на сијалици: 2

   Димензии: ш:400 в:1700

   Материјал: Метал

   Јачина: Max 2x40w

   Боја: Црна , Златна

   Напон: 220-240V

   OL201056
   5 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Cora – Подна ламба со 2xE27

   16 други производи во иста категорија:

   Cora – Подна ламба со 2xE27

   5.690 ден.
   со ДДВ