Тип на грло: E27

Број на сијалици: 1

Димензии: ш:400 в:1600

Материјал:  Метал + Платно (Абажур)

Јачина: Max 1x40w

Боја: Црна + Златна

Напон: 220-240V

OL201057F
5 производи

Нема рецензии во овој момент.

други производи

16 други производи во истата категорија:
Производот е додаен за споредба.