Blama – Подна ламба со 1 сијалица
   Blama – Подна ламба со 1 сијалица
   Blama – Подна ламба со 1 сијалица

   Blama – Подна ламба со 1 сијалица

   Напиши рецензија (0)
   6.990 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Blama – Подна ламба со 1 сијалица

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Тип на грло: E27

   Број на сијалици: 1

   Димензии: ш:250 ш:390  в:1500 / mm

   Материјал: Метал, Стакло

   Јачина: Max. 1 x 40w

   Боја: Црна

   Напон: 220-240V

   15830S1
   5 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Blama – Подна ламба со 1 сијалица

   16 други производи во иста категорија:

   Blama – Подна ламба со 1 сијалица

   6.990 ден.
   со ДДВ