BANGKOK – Подна ламба 18W, 3000K
   BANGKOK – Подна ламба 18W, 3000K
   BANGKOK – Подна ламба 18W, 3000K

   BANGKOK – Подна ламба 18W, 3000K

   Напиши рецензија (0)
   14.600 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   BANGKOK – Подна ламба 18W, 3000K

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Тип на грло: LED

   Боја на светлина: 3000K

   Димензии: ш:220 в: 1800 mm

   Материјал: Метал

   Јачина: 18W 3000K

   Боја: Црна

   Напон: 220-240V

   426511832
   5 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   BANGKOK – Подна ламба 18W, 3000K

   16 други производи во иста категорија:

   BANGKOK – Подна ламба 18W, 3000K

   14.600 ден.
   со ДДВ