IKEA TAGARP Ламба
   IKEA TAGARP Ламба
   IKEA TAGARP Ламба
   IKEA TAGARP Ламба

   IKEA TAGARP Ламба

   Напиши рецензија (0)
   1.690 ден.
   со ДДВ
   Распродадено
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Карактеристики на производот:

   Материјал: челик,полипропиленска пластика

   Боја: црна

   Димензии на производот

   Основа, дијаметар: 21 см

   Кабел, должина: 100 см

   Висина: 178 см

   Абажур, дијаметар: 24 см

   Димензии на пакетот:

   Должина: 37 см

   Ширина: 26 см

   Висина: 11 см

   Бруто тежина: 3,70 кг

   40486387

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   IKEA TAGARP Ламба

   16 други производи во иста категорија:

   IKEA TAGARP Ламба

   1.690 ден.
   со ДДВ